Strona Główna AKCJASOS.PL
Pierwszy Polski Portal Pomocy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kahape
2010-05-09, 16:31
JAK WYTRWAĆ???
Autor Wiadomość
jamama 
vip

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2011-10-17, 22:37   

Witaj Marto,

Jak to milo przeczytac, ze ktos inny podziela moja radosc, dziekuje serdecznie i zycze Ci dobrych decyzji oraz wytrwania przy nich.

Teraz musze jeszcze przetrwac nachodzenie i wydzwanianie tutejszej policji, bo, jak mi wyjasnili, brak przeplywu informacji sprawia, ze co troche szukaja syna, a przeciez wszyscy zainteresowani zostali z wyprzedzeniem poinformowani, ze wyjezdza z kraju sie leczyc i dostal 'zielone swiatlo'.

Ale to wszystko pryszcz.

Pozdrawiam,

Jamama

Serdecznosci,

Jamama

jamama 
vip

Wysłany: 2011-10-23, 22:45   

Hejka!

Syn przyslal mi wiadomosc! Ma sie dobrze i czyni postepy! Tak ogromnie sie ciesze!

Oby te kawalki szkla Krolowej Sniegu juz nigdy nie znalazly do Niego drogi!

Pozdrawiam,

Jamama

matti29 
vip
Pilot myśliwca F10.2

Wysłany: 2011-10-24, 11:28   

No to cieszymy się razem. Ja już na królową śniegu nie reaguję chociaż potrafiła mnie uwodzić latami.
Trzymam kciuki !

jamama 
vip

Wysłany: 2011-10-30, 00:23   

Czesc Matti,

Wlasnie zobaczylam, ze moja odpowiedz gdzies zniknela w sieci, odpisalam przed paroma dniami, wyjasniajac, ze nie mialam na mysli samej amfy, a wszystkie narkotyki i alkohol, bo te paskudztwa zmieniaja nam bliskich w nieczule potwory, tak jak stalo sie z Kajem z w/w bajki.

Pozdro,

Jamama

jamama 
vip

Wysłany: 2011-12-28, 14:08   

Czesc,

Postanowilam odwiedzic moj watek, zyczyc wszystkim zagladajacym na forum wesolego po-swietach i czego sobie tam w Nowym Roku zycza i podzielic sie dobra wiescia, ze Syn sie nadal leczy w osrodku - sam tego chce. A ja staram sie nie wtracac i zajmowac soba, mam wiele do zrobienia.

Dziekuje za to forum.

Serdecznosci,

Jamama

jamama 
vip

Wysłany: 2012-01-25, 00:30   

Dzisiaj naklikam pare slow, by podzielic sie radoscia i KU POKRZEPIENIU SERC!!!!!, jak nasz slynny noblista (choc nie za te utwory Go nagrodzili, ale tu nie miejsce na historie literatury;-) )!

Otoz, moj potomek czyni dalej trwa w dazeniu do obranego przez siebie celu: LECZY SIE I CZYNI POSTEPY!!!!

Ja tez pracuje nad soba, kazde z nas robi swoje! I o to chodzi!

Nie macie pojecia ile radosci sprawily mi 3 czy 4 'strzalki' od Niego jak wieczorem po grupie wlaczylam telefon!!! I jeszcze sms przyslal, ze chce pogadac.

Na grupie tez bylo fajnie, uslyszalam sporo na temat 1 kroku i sama tez podzielilam sie swoimi refleksjami, dobrze mi z tym.

Dzisiaj jest dobrze! Jutro - przyjdzie samo!

:-)))

maja 
vip

Pomogła: 42 razy
Wysłany: 2012-01-25, 09:24   

Pozdrawiam Jamama i cieszę się razem z Tobą. :)

jamama 
vip

Wysłany: 2012-01-27, 00:51   

Maju, dziekuje za odzew, usmiecham sie do Ciebie, i do swiata! Wczoraj dlugo rozmawialismy, jaka to ulga odkad On przejrzal na oczy. Tyle bym napisala, ale trzeba spac, bo jutro do 'roboty'. Pozdrawiam!!!!

jamama 
vip

Wysłany: 2012-08-28, 20:24   

Witam, Spotkalam ostatnio pare mam, ktore borykaja sie z podobnym problemem i dlatego postanowiam tutaj zajrzec, by podzielic sie radoscia z postepow mojego syna, ktory skonczyl terapie, pracuje, uczy sie i uprawia sport.

Przede wsztstkim konsekwecja!

Serdecznosci,

Jamama

jamama 
vip

Wysłany: 2013-05-12, 10:28   

Dzien dobry,
Postanowilam kliknac pare slow, 'ku pokrzepieniu serc'. To forum OGROMNIE mi pomoglo i choc rzadziej tu zagladam, cenie je sobie, a wszyscy, ktorzy je tworza sa mi bliscy.
Pomyslalam, ze warto podzielic sie z Wami moja radoscia z tego, ze syn zyje dobrym zyciem, pracuje, nadrabia szkole, jest zaangazowany w sport i ma dobry kontakt z rodzina.
Tak trzymac! Zycze innym tyle wytrwalosci, ile jest konieczne, by pozwolic naszej bliskiej osobie zmierzyc sie z ich slaboscia i nie /pomagac', bo to tylko oddala moment, w ktorym Oni tej zmiany zapragna. Ech, latwo mowic, trudno zrobic. Tzn. odstapic, odpuscic i nic nie robic. Pozwolic Im zmierzyc sie ze 'smokiem'. Wiem jak to trudne. Ale WARTO!
Zycze konsekwencji przede wszystkim. Ktos to mial w stopce: 'Konsekwencja przede wszystkim.'... Jakze slusznie!
Pozdrawiam!
Jamama

jobael 
vip

Wysłany: 2013-05-12, 10:58   

Witaj 'jamama' g:)
Jak przyjemnie gdy na 'dzień dobry' wchodząc na forum, czyta się takie wiadomości.
Podzielam Twoją radość. Po wielkich trudach udało się przywrócić syna do dobrego
/jak to określiłaś/ życia.
Tym trudem było nie pomaganie, a konsekwencja w działaniu.
Bardzo mnie cieszy, że napisałaś o tym zwycięstwie, bo pomimo, że ostatnio mało osób tutaj pisze, to dużo czyta, co widać po kręcącym się liczniku.
Niech zatem Twój wątek i ostatnie dobre wieści będą pokrzepieniem dla tych mam, które
wciąż żyją w bólu i strachu o swoje dzieci.
Pozdrawiam :)

jamama 
vip

Wysłany: 2013-05-12, 11:07   

Czesc Jobael,
Dzieki za szybki 'odzew'. Nie przypominam sobie Twojego nicka, ale coz, rzadziej tu bywam odkad jest lepiej. Dokladnie, jeszcze raz powtorze: KONSEKWENCJA JEST NAJWAZNIEJSZA.
Pozdrawiam gorraco i zycze udanego dnia.!
Jamama

jobael 
vip

Wysłany: 2013-05-12, 11:16   

jamama napisał/a:
Nie przypominam sobie Twojego nicka

Nie dziwię się, bo czynna jestem tutaj od niedawna, choć dawno zarejestrowana.
Miłego :D

jamama 
vip

Wysłany: 2013-05-12, 11:30   

To swietnie, ze sie 'uczynnilas' akurat u mnie i teraz! Tak trzymac. Milej niedzieli! :-)

jobael 
vip

Wysłany: 2013-05-12, 11:46   

jamama napisał/a:
To swietnie, ze sie 'uczynnilas' akurat u mnie i teraz! Tak trzymac. Milej niedzieli! :-)

Muszę to sprostować :)
UCZYNNIŁAM SIĘ W TYM MOMENCIE - kliknij

Odpowiedz do tematu