AKCJASOS.PL Strona Główna AKCJASOS.PL
Pierwszy Polski Portal Pomocy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: jobael
2013-02-12, 16:34
ANKIETY
Autor Wiadomość
Iza1989 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-04-18, 17:16   Gorąca prośba o wypełnienie ankiety.

Szanowni Państwo,
Nazywam się Izabela Niedzielska i jestem studentką IV roku psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu.
Zwracam się do tych z Państwa, którzy chorują na cukrzycę typu 2 z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w badaniu ankietowanym, które przeprowadzam w ramach pracy magisterskiej na temat radzenia sobie z chorobą przewlekłą. Wyniki badania są całkowicie anonimowe.

Proszę o napisanie e-maila na poniższy adres z prośbą o przesłanie ankiety, a tego samego dnia wyślę ją na Państwa adres e-mail:
iniedzielska@op.pl
lub jeśli Państwu wygodniej, wyślę plik przez Skype, nazwa użytkownika: izabela.niedzielska
Kontakt możliwy jest również przez gg: 42689259

Bardzo proszę o pomoc.

Dziękuję każdej osobie, która zdecydowała się wziąć udział w badaniu.

m.gniazd. 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-05-08, 14:46   Badanie - prosba o pomoc

Witam,

wiem ,ze takich ankiet jest wiele , ale staralam sie aby ta byla jak najbardziej Panstwu przyjazna. Nazywam sie Magda Gniazdowska, jestem studentka III roku Szkoly Wyzszej Psychologii Spolecznej w Sopocie i zwracam sie do Panstwa z prosba o uzupelnienie ankiety , znajdujacej sie pod adresem: http://www.ebadania.pl/f47ad94976b6f477

Badanie jest anonimowe i jest niezbedne do zaliczenia przedmiotu z psychologii empirycznej. Cukrzyca zaczelam interesowac sie , gdy zachorowal na nia ponad rok temu mój chlopak.

aga87 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-05-30, 18:05   Badanie do pracy magisterskiej

Witam! Jestem studentką V roku psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przeprowadzam badania do swojej pracy magisterskiej dotyczącej funkcjonowania młodych osób chorych na cukrzycę ( "Wpływ cukrzycy na funkcjonowanie młodych osób dorosłych"). Chciałabym prosić o pomoc w realizacji mojego projektu badawczego i wypełnienie ankiety zgodnie z własnymi przekonaniami i postawami.Ankieta jest anonimowa i będzie wykorzystywana wyłącznie do celów badawczych, zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem i kodeksem etyki badacza.. Ankieta ta skierowana jest do osób będących w okresie wczesnej dorosłości (18-40 lat) chorujących na cukrzycę. Proszę w miarę możliwości o odpowiadanie na wszystkie pytania, gdyż tylko pełne odpowiedzi pozwolą mi na rzetelne opracowanie wyników badań.

Poniżej załączam link do ankiety.

https://docs.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dEx6WDNoNWI3V241SWxfbTZJUEtFRVE6MQ

Z góry dziękuję za pomoc,

Agata Bakiera

Supremin 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-06-05, 13:44   Ankieta do pracy mgr 2012 żywienie w cukrzycy

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, jest mi ona niezbędna do ukończenia pracy mgr, jest całkowicie anonimowa, podaje link, to tylko chwila a dużo dla mnie znaczy:

http://www.ankiety-online...347a58ed&page=0

evelins 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-07-22, 19:02   Badanie nt. wpływu zywienia na przebieg i leczenie cukrzycy

Witam serdecznie!

Szanowni Państwo !

Zwracam się z prośbą do osób chorych na cukrzyce typu 1 o wypełnienie ankiety, która ma być pomocna w badaniach nad wpływem żywienia na zdrowie osób z cukrzycą typu 1.

Prosząc o wzięcie udziału w badaniu, zapewniam pełną anonimowość i ochronę uzyskanych informacji, które zostaną wykorzystane wyłącznie do celów opracowania naukowego.

Oto link do ankiety:
ankieta - żywienie a cukrzyca typu 1

Wszystkim, którzy zechcą mnie wspomóc i wypełnią ankietę serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam!

evelins 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-07-30, 03:58   

Jeszcze raz proszę o pomoc - to zaledwie 5 minutek.

Będę baaardzo wdzięczna :)

Pozdrawiam i zapraszam (aktualny link):
http://www.ankietka.pl/an...ycy-typu-1.html

Moniczka19882 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-09-12, 19:14   Prośba o pomoc w ankietach

Drogie Panie!
Zwracam się z prośbą o wzięcie udziału w mojej ankiecie, która będzie niezbędna do mojej pracy magisterskiej. Jest ona całkowicie anonimowa.
Ankieta znajduje się na stronie http://moje-ankiety.pl/respond-30725.html

Z góry dziękuję.

guniapol1234 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-12-01, 20:40   Studentka prosi o pomoc w badaniu do pracy licencjackiej

Witam Państwa serdecznie,

Jestem studentką III roku Zdrowia Publicznego i piszę pracę której tematem są zachowania zdrowotne osób chorych na cukrzycę typu II.
Byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie ankiety do której link zamieszczam poniżej:

http://www.ankietka.pl/an...ce-typu-ii.html

Pozdrawiam M.Polańska

Morgaine 
nowy użytkownik

Wysłany: 2013-02-28, 22:20   Więzi w rodzinie - badanie do pracy magisterskiej :)

Witam serdecznie!

Nazywam się Katarzyna Feret, jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim – i w związku z tym prowadzę właśnie badania do swojej pracy magisterskiej :) Jej tematem są szeroko rozumiane relacje w rodzinach, przeżywających różne sytuacje życiowe. Szczególnie interesuje mnie cukrzyca – stąd mój post na tym właśnie forum :)

Chciałabym zatem zaprosić chętnych rodziców, których dzieci w wieku 7-12 lat chorują na cukrzycę do wzięcia udziału w prowadzonych przeze mnie badaniach. Są one oczywiście całkowicie anonimowe, a ich wyniki przedstawiane będą wyłącznie w formie statystycznej. Chciałabym między innymi dowiedzieć się, skąd uzyskujecie pomoc w opiece nad dzieckiem i jakie miejsce zajmuje ono w Waszym życiu :)

W załączniku znajduje się ankieta – a w celu jej wypełnienia należy ją zapisać na dysku, uzupełnić, a następnie przesłać na mój adres mailowy (niestety nie jestem w stanie zamieścić ankiety w postaci linka, bo obejmuje ona dość oryginalny test wypełniany graficznie ;)). Będę bardzo wdzięczna za każdy wypełniony egzemplarz! W końcu to już ostatni krok do wymarzonego magistra ;)

Z góry dziękuję za pomoc!

Katarzyna Feret
feretka@poczta.onet.pl

Link do ankiety "Więzi w rodzinie"

Karolina2013 
nowy użytkownik

Wysłany: 2013-03-08, 20:22   

Mam na imię Karolina, jestem studentką II roku studiów uzupełniających magisterskich na kierunku pielęgniarstwa. Piszę pracę magisterską na temat ciąży powikłanej cukrzycą i jej wpływie na rozwój płodu i noworodka. Prowadzę badania na ten temat. Badanie jesta anonimowe. Poniżej zamieściłam link do strony internetowej, na której znajduje się ankieta. Będę bardzo wdzięczna za jej wypełnienie i pomoc. Pomoże mi ona przy pisaniu pracy magisterskiej. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

http://www.ankiety-online...13567dab&page=0

http://www.ankiety-online...15ed9259&page=0

Morgaine 
nowy użytkownik

Wysłany: 2013-03-13, 18:12   

Hej, to jeszcze raz ja - z dwóch postów powyżej :)

Ze względu na to, że otrzymałam BARDZO niewielką ilość wypełnionych ankiet (konkretnie mówiąc - jedną, a testy umieściłam na kilku forach :D ) zdecydowałam się mimo wszystko uprościć ankietę i umieścić ją na portalu do ankiet online.

W związku z tym ponownie bardzo prosiłabym rodziców dzieci w wieku 7-12 lat o wypełnienie ankiety, tym razem już w wersji 100% internetowej, do której link znajduje się poniżej :) Byłabym naprawdę baaardzo wdzięczna - brakuje mi już tylko 8! (część ankiet rozdałam wcześniej w placówkach medycznych, ale tam jest tak nieprzyjemnie, że naprawdę wolałabym forum :D ).

Dzięki bardzo!

LINK DO ANKIETY

opopsych
nowy użytkownik

Wysłany: 2013-04-03, 23:17   Ankieta dla chorych na cukrzycę typu I

Witamy! Jesteśmy studentkami III roku psychologii klinicznej na Uniwersytecie Opolskim. Poniższa ankieta, stworzona przez nas, ma na celu zbadanie wsparcia społecznego otrzymywanego w Internecie w ramach zaliczenia przedmiotu: Psychologia zdrowia. Zwracamy się do osób chorych na cukrzycę typu I z uprzejmą prośbą o odpowiedzenie na kilka pytań. Ankieta jest krótka i anonimowa, a jej wyniki zostaną użyte wyłącznie w celach badawczych.

https://docs.google.com/forms/d/1bd7pt_I2yeCBtjRzr1ec_woWcpxWEwBktskeNy7Kbl4/viewform?embedded=true&pli=1

Dziękujemy za wypełnienie ankiety. Kluczewska Anna, Knetsz Anna, Kołodziej Julianna

rosanka2
nowy użytkownik

Wysłany: 2013-04-12, 22:37   ZADOWOLENIE Z ŻYCIA OSÓB CHORYCH NA CUKRZYCĘ- BADANIE, MGR

Witam serdecznie, jestem studentką V roku psychologii ii w swej pracy mgr badam zadowolenie z życia u osób ktore chorują na cukrzycę. Proszę bardzo o pomoc i wypełnienei ankiety która jest anonimowa ;) podaje link:
http://moje-ankiety.pl/respond-42192.html

z góry dziękuję!

ewcia328 
nowy użytkownik

Wysłany: 2013-06-09, 12:23   

Wysłany: 05-06-2013, 16:22 [ankieta] Żywienie w cukrzycy
Witam, jestem studentką V roku dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Piszę pracę magisterską pod tytułem: "Ocena wiedzy na temat prawidłowego żywienia osób chorujących na cukrzycę". Serdecznie zapraszam do udziału
w mojej ankiecie (bez względu na typ cukrzycy), będę wdzięczna za poświęcony czas.

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1tUQizNjU635QY7NktSs1P6R2tYU1bo_iCrVAZuzh_Fw/viewform

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Ewa Ertman

katasia 
nowy użytkownik

Wysłany: 2013-08-13, 16:04   ocena sposób odżywiania osób chorych na cukrzycę

Witam wszystkich serdecznie!

Jestem studentką dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Aktualnie rozpoczynam moją przygodę z pracą magisterską :-roll W związku z tym poszukuję 30-50 osób, które byłyby chętne do wypełnienia ankiety, którą wykorzystam do napisania mojej pracy. Ankieta składa się z dwóch części - krótkiego testu oraz wywiadu żywieniowego (aktualnie promotorka upiera się przy 72godzinnym).

Osoby chętne do wypełnienia ankiety i wywiadu (spisujemy co jemy i o której godzinie)proszę o kontakt na priv lub maila k.szafranska@interia.pl.
Z góry dziękuję za zainteresowanie i ewentualną pomoc.

Pozdrawiam,
katasia ;-)

TEMAT PRACY MGR: "Ocena sposobu żywienia osób chorych na cukrzycę".

Odpowiedz do tematu