AKCJASOS.PL Strona Główna AKCJASOS.PL
Pierwszy Polski Portal Pomocy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyda mi się porządny detoks…
Autor Wiadomość
Barabasz 
przyjaciel forum

Wysłany: 2018-01-16, 10:42   Przyda mi się porządny detoks…

Cześć! Nie ma co ukrywać. Jestem alkoholikiem. Już kilka razy próbowałem odstawić procenty, ale niestety, za każdym rzem było gorzej. Wpierw to były bóle głowy, już nie wspominając o porządnym ssaniu, a z każdą kolejną próbą ból się nasilał i czułem go już nie tylko w głowie, ale i w kończynach. Pojawiły się też drgawki… w ogóle było to straszne. Dlatego też szukam szybkiego i skutecznego sposobu na detoks. Jesteście w stanie mi pomóc? Byłbym wdzięczny za informacje, gdzie można przez takie coś przejsć.

marcel 
nowy użytkownik

Wysłany: 2018-01-16, 15:06   

Najlepiej napij się i daj komuś zadzwonić na wytrzeźwiałkę :P wtedy będziesz miał błyskawiczny detoks. A tak zupełnie na poważnie, to nie ma co się z tym chłopie spieszyć. Pośpiech nie równa się skutecznemu leczeniu, to po pierwsze. Po drugie, sam detoks to też nie wszystko, trzea przejść przez odpowiednią terapię.

Barabasz 
przyjaciel forum

Wysłany: 2018-01-17, 09:37   

Nie wiem, czy mam na to czas, jeśli mam być szczery. MOże i jestem alkoholikiem, ale tez prowadzę własną firmę i ona sobie nie może ot tak leżeć odłogiem.

marcel 
nowy użytkownik

Wysłany: 2018-01-17, 13:40   

To chyba będziesz musiał komuś powierzyć na pewien czas funkcje kierownicze. Ciesz się, że w ogóle utrzymałeś przedsiębiorstwo, bo z tym też bywa różnie. Wiem, wiem – alkoholicy zdarzają się nawet wśród prezesów wielkich koncernów, no ale… oni mają jeszcze sztab ludzi.

koos 
Administrator

Wysłany: 2018-01-18, 08:39   

Barabasz napisał/a:
Nie wiem, czy mam na to czas, jeśli mam być szczery. MOże i jestem alkoholikiem, ale tez prowadzę własną firmę i ona sobie nie może ot tak leżeć odłogiem.

hej hej
z doświadczenia ostatnio spotkałem znajomego którego kiedyś poznałem na odwyku ... prowadził własną dobrze prosperująca firme na dziś zapierdzielał w klapkach do noclegowni....

SkromnaJa 
nowy użytkownik

Wysłany: 2018-01-18, 11:15   

Hej! Jeśli chcesz się udać na porządny detox w Poznaniu jest dobra placówka, która oferuje profesjonalne leczenie z alkoholizmu. I tak, jak kolega powyżej stwierdził, na to musisz sobie znaleźć czas, bo inaczej, nawet jeśli przejdziesz przez dobry, kilkudniowy detoks, to nie będziesz wyleczony z alkoholizmu. To znaczy, żeby nie było. Niestety, ale alkoholikiem zostajesz na całe życie. Jedyne co, to chodzi o kontrolę nad sobą, by nie pić więcej.

Barabasz 
przyjaciel forum

Wysłany: 2018-01-18, 15:15   

Rozumiem, czyli jednak to nie będzie tak na szybko. No dobra, a mogę prosić o jakiś namiar do nich?

SkromnaJa 
nowy użytkownik

Wysłany: 2018-01-19, 10:38   

Jasne. Ten ośrodek terapii jest położony w atrakcyjnym miejscu, gdzie można naprawdę wypocząć i przemyśleć wiele rzeczy, więc zastanów się :) A tu do nich kontakt reklama Sam sobie zobacz, jak to wygląda, przejrzyj sobie galerię, poczytaj nieco na stronie… Wierz mi, jak przejdziesz tam przez detox i jeszcze dodatkowo terapię, to będziesz szczęśliwszym człowiekiem.
Ostatnio zmieniony przez koos 2018-01-24, 14:53, w całości zmieniany 1 raz  

schabowy 
nowy użytkownik

Wysłany: 2018-01-19, 13:30   

Miałem właśnie pisać o tym samym ośrodku, co koleżanka. Mój brat tam był i naprawdę wyciągnęli go z tego bajzlu, jaki sobie zgotował. Generalnie mają super kadrę, wolą poświęcić kilka dni na detox, zamiast robić go na hurra, bo to wcale lepiiej nie wychodzi… Będziesz zadowolony.

Barabasz 
przyjaciel forum

Wysłany: 2018-01-22, 10:35   

Skoro tak mówicie, to pewnie coś jest na rzeczy. Skontaktuję się z nimi i zobaczę. Pzdrawiam!

koos 
Administrator

Wysłany: 2018-01-24, 14:55   

Barabasz napisał/a:
Skoro tak mówicie, to pewnie coś jest na rzeczy. Skontaktuję się z nimi i zobaczę. Pzdrawiam!

a ja powiem tak....prywatny ośrodek...ok masz dużo kasy to wolna wola...pytanie czy nie lepiej spróbować bezkosztowo....i skłaniałbym się do tej drugiej opcji
pozdr

Antomen 
przyjaciel forum

Wysłany: 2018-03-16, 11:25   

Po pierwsze nie ma nic za darmo, a po drugie w przypadku osób uzależnionych nie ma czasu na próbowanie. Sam miałem problem z piciem, sił i motywacji wystarczyło na jedno podejscie. Szczesliwie posluchalem znajomego i zapisałem się tu - XXXXXX czego nie zaluje i z czystym sumieniem polecam kazdemu. Z kolei inny moj kumpel zaczal leczyc sie za darmo w szpitalu. Do dzis problem powraca, a dodatkowo ma zniszczoną watrobe przez zle dobrany detoks.
Ostatnio zmieniony przez koos 2018-03-21, 08:51, w całości zmieniany 1 raz  

reduta 
nowy użytkownik

Wysłany: 2018-03-16, 14:40   

No widzisz, a ja znam kogoś komu pomogł pobyt w szpitalu. Dziś się naprawdę sporo pozmienialo, a nasza sluzba zdrowia naprawde zrobiła postepy.

Contra 
nowy użytkownik

Wysłany: 2018-03-19, 08:06   

Chyba sobie zartujesz :D . Nie trzeba zagladac do statystyk bo wystarczy popytac znajomych zeby sie przekonac jak malo ludzi korzysta z panstwowej sluzby zdrowia. Nawet z przeziebieniem strach isc do przychodni a co dopiero z tak powaznym problemem jak alkoholizm?
Ostatnio zmieniony przez koos 2018-03-21, 08:55, w całości zmieniany 2 razy  

Antomen 
przyjaciel forum

Wysłany: 2018-03-19, 11:50   

Nie jest idealnie ale lepiej niż było.
Ostatnio zmieniony przez Antomen 2018-03-19, 11:51, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu