AKCJASOS.PL Strona Główna AKCJASOS.PL
Pierwszy Polski Portal Pomocy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Cukrzyca jest uleczalna
Autor Wiadomość
dbless
nowy użytkownik

Wysłany: 2009-08-30, 04:01   Cukrzyca jest uleczalna

Czesc,

zaznaczam na wstepie, ze nie mam cukrzycy, ale przed chwila ogladalem film, ktory mnie niesamowicie zaskoczyl, jest to terapia leczenia cukrzycy [sic!] za pomoca diety na surowo. Autor tego filmu (Gabriel Cousens) napisal ksiazke "There Is a Cure for Diabetes". Nie chcę tu oczywiscie reklamowac czyichs ksiazek, etc. Chcialbym zachecic Was goraco doogladniecia tego filmu, mam nadzieje, ze wielu z Was on pomoze.
http://www.youtube.com/vi...49D2C4A0DB60063

Część moze sobie zadac pytanie "skoro jest nato lek,to dlaczego o tym nie wiem?", niestety medycyna w glownej mierze opiera sie na leczeniu objawow, jak wyleczymy przyczyne to wtedy leczenie nie będzie dochodowe. Wiem, ze to brutalnie brzmi, ale przekonalem sie o tym na wlasnej skorze.

Podzielcie sie tym filmem z Waszymi znajomymi,
pozdrawiam i milej kuracji ;)

cukrzyk 
nowy użytkownik

Wysłany: 2009-10-06, 11:10   

wiesz, ja choruję od paru ładnych lat....jak zachorowałem na początku to też wierzyłem, że jest uleczalna choroba. I szukałem lekarstwa. Wydałem masę kasy, straciłem masę czasu i energii i wiesz.... nic. Pewnego dnia powiedziałem sobie : Facet jesteś chory i tak już zostanie . I wiesz co....od tego czas czuję się lepiej. Zamiast tracić czas i energię na walkę z czyms z czym nie wygram, angażuję ten czas i energię w poznanie tej choroby, akceptację jej, zycie z nią. I przynosi mi to efekty. Jest takie powiedzenie, że jak nie możesz pokonac smoka, zaprzyjażnij się z nim....U mnie to działa

pietrasagh
nowy użytkownik

Wysłany: 2010-01-16, 14:07   

Cukrzyca 1 typu jest uleczalna.
Co kilka lat pojawia się informacja o badaniach klinicznych lub bardzo obiecujących wynikach badań na zwierzętach. Najczęściej są to różne sposoby wszczepiania komórek beta lub metody związane z przeciwciałami niszczącymi te komórki.
Niestety jakimś dziwnym trafem zawsze słuch po tych pięknych projektach znika.
Największe koncerny Eli Lilly i Novo Nordisk czerpią miliardowe zyski z produkcji i sprzedaży insulin, analogów i innych leków związanych z Naszą chorobą. I raczej nie pozwolą żeby jakiś "szarlatan" uszczuplił ich dochody. Zostają więc "sponsorami" jednostek badawczych, lub kupują ich projekty i chowają do szuflady. Głęboko i na długo...

Co do filmu. Typowy amerykański Amway i ruski bioenergoterapeuta.
Dieta jest oczywiście najważniejsza w leczeniu I i II typu. Ale sorry... trzustka ci od diety nie odrośnie.
Widziałem kiedyś film o ludziach którzy twierdzą, że nic nie jedzą. W ogóle. Są o tym tak święcie przekonani, że zgodzili się nawet na monitoring w domu za pomocą kamer.
Oczywiście okazywało się, że ciągle podjadają a nawet spożywają regularne posiłki.
Niestety nie każdy ma szczęście być zdrowym psychicznie. A duża część ludzi jest podatna na "pranie mózgu".

Moja rada. Zejdźcie na ziemię. Pilnujcie cukrów i diety (tej normalnej 8-) )

Ciao

aneczka 
nowy użytkownik

Wysłany: 2010-01-30, 18:38   

Podzielam ta opinie zejdzcie na Ziemię cukrzyca bedzie uleczalna ale jeszcze nie teraz :-/

Żaneta
vip

Wysłany: 2010-01-30, 20:04   

pietrasagh napisał/a:
Zejdźcie na ziemię. Pilnujcie cukrów i diety (tej normalnej 8-) )

popieram w stu procentach i proszę o nie wklejanie takich linków,bo niestety bedę takie posty uwówac 8-)

maitripa
nowy użytkownik

Wysłany: 2010-04-04, 18:23   

A czy ktoś z was wogóle zastosował właściwie tą surową dietę ?
Bo aż mi się nie chce wierzyc żeby to było kłamstwo . Poco ?

Ktoś w temacie napisał że próbował już różnych nieskutecznych metod ale jakie to były metody dokładnie i skąd , od kogo ?

maitripa
nowy użytkownik

Wysłany: 2010-04-20, 15:44   

Aha , czyli nie ma żadnego dowodu że dieta surowa jest nieskuteczna w leczeniu cukrzycy .

Tylko dlaczego nikt tutaj jej nie próbuje skoro nie jest szkodliwa i nie zabrania używania insuliny ?

Red_Fire 
nowy użytkownik

Wysłany: 2010-04-25, 22:27   

Hej.
Ja próbowałem podobnej diety, zaznaczam jednak, że nie była w 100% surowa. Uważam, że największą przeszkodą w stosowaniu takiej diety jest niemożność dostania wyprodukowanej w ekologiczny sposób żywności. W zime jadłem na przykład dużo owoców kiwi. Po jakimś czasie zachorowałem na gardło. Prawdopodobnie od "chemii", która tkwiła w owocach.
Ogólnie jestem zwolennikiem diety jak na filmie i z chęcią skosztował bym czegoś takiego :)
Pozdro.

maitripa
nowy użytkownik

Wysłany: 2010-05-06, 19:01   

A trzustkę bardzo łatwo zatruc .
W myśl codex alimentarius chcą praktycznie zlikwidowac żywnośc ekologicznie czystą i naturalne leki .
Już zabroniona jest sprzedaż pozaapteczna witaminy c 200 miligram .

Przemysł farmaceutyczny zarabia miliardy na drogich syntetycznych lekach .

maitripa
nowy użytkownik

Wysłany: 2010-06-07, 21:20   

http://wolnemedia.net/?p=722

Oto jak system trzyma nas w niewiedzy i chorobach .

R.Strojewski 
Administrator

Wysłany: 2010-07-19, 00:16   

pietrasagh
nowy użytkownik

Wysłany: 2010-07-21, 22:13   

Propo leczenia cukrzycy...

Znalazłem starusieńki artykuł i leczeniu cukrzycy I typu. Polega na robieniu coś tam z przeciwciałami które powodują, że nasze trzustki nie działają.

Mimo, że badania miały trwać kilka lat nie słychać o tej metodzie leczenia NIC.

Całą sprawę rozkręcił Pan dr Hans Michael Dosch z Toronto.

Tutaj jest jego patent dotyczący tej metody leczenia: http://www.faqs.org/patents/app/20090221511

Polecam http://www.money.pl/gospo...7,0,210313.html

tu polecam 2 akapit
http://www.dzieci.org.pl/...archives&alone=

Nie mam pewnych danych ale w moich poszukiwaniach Eli Lilly i Pan Dosch ma wysoki wsp. korelacji... Szkoda. Kolejny sposób na cukrzycę poszedł do szuflady :-(

wnitek 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-11-09, 10:18   

Witajcie.
Sądzę że cukrzyca jest uleczalna. Nie trzeba wydawać dużo kasy, kombinować, szukać cudownych leków. Recepta jest w filmie z pierwszego postu. Naprawdę. Jednak kluczem do sukcesu jest w pełni surowa dieta i wytrwałość. Posłuchajcie historii mojej żony.
Moja żona ma 40 lat, od 10 lat przyjmowała leki na nadciśnienie - bez nich nie mogła funkcjonować. W lipcu 2011 wykryła duży poziom cukru ~200, po posiłku ~250. Nie zaakceptowała kolejnej choroby. Zaczęliśmy próbować różnych sposobów, diet zalecanych przez lekarzy, wysiłku po jedzeniu. Rezultaty były, lecz marne i okupione wielkim trudem. Wtedy znalazłem film " Po prosu na surowo - cofanie cukrzycy w 30 dni". Po obejrzeniu filmu żona zrobiła zakupy w sklepie z ekologiczną żywnością i zaczęła stosować się do tej diety. Ale UWAGA ! NIE TROCHĘ, ANI CZASEM - W 100% I ZAWSZE ją stosowała. Po kilku dniach cukier zaczął spadać. Po niespełna dwóch tygodniach CUKIER BYŁ W NORMIE. Co więcej ciśnienie zaczęło się obniżać i żona zaczęła zmniejszać dawki leków na nadciśnienie, ostatecznie odstawiła je po kilku tygodniach. Po roku zaczęła wprowadzać produkty gotowane z diety makrobiotycznej - cukier i ciśnienie nadal w normie, a nawet poniżej. Dzisiaj stosuje normalną dietę makrobiotyczną z gotowanymi potrawami i jest ZDROWA !!!.
Sposób przedstawiony w filmie działa. Nie wystarczy jednak obejrzeć film i zjeść dwie surówki, na pierwsze rezultaty trzeba poczekać kilka, kilkanaście dni. Z filmu jasno wynika że dieta prawie surowa nie działa. Trzeba wytrwałości determinacji i konsekwencji, tego właśnie Wam życzę. Waldek.

bmiotke 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-11-22, 12:04   

Wnitek - to bardzo cenne co napisałeś.
Wielu ludzi ma problem ze stosowaniem tej diety, jest rygorystyczna i potrzebuje uważności. Pytanie dlaczego Twoja żona wybrała się do sklepów z ekologiczną żywnością i co tam kupowała?
Wielu ludzi nie stać na żywność z tych sklepów, mimo tego, że ją można w prosty sposób wyprodukować - powinna być tańsza, a sklepy pobierają mega kwoty za zwykle jedzenie...

OptymalnyFarmer 
nowy użytkownik

Wysłany: 2013-02-24, 05:51   

[quote="bmiotke"]Wnitek - to bardzo cenne co napisałeś.
Wielu ludzi ma problem ze stosowaniem tej diety, jest rygorystyczna i potrzebuje uważności. Pytanie dlaczego Twoja żona wybrała się do sklepów z ekologiczną żywnością i co tam kupowała?
Wielu ludzi nie stać na żywność z tych sklepów, mimo tego, że ją można w prosty sposób wyprodukować - powinna być tańsza, a sklepy pobierają mega kwoty za zwykle jedzenie...[/quote

]Mnie z dopingowala do akcji Dieta Optymalna .troche na surowo i troche na garaco
Nigdy nie bylem glodny ,jem dobrze i czuje sie super ,5 miesiecy stracilem 12 kg ,o wszelkich lekarstwach i insulinach juz dawno zapomnialem .Poziom cukry rano 100-110 mg .To jedyny wydatek te paski ,ale uzywam malo ,raz na dzien bo i po co
Jedyna rzecz co bylo sie ciezko pozegnac to produkty zborzowe,ale teraz juz bez nich nauczylem sie zyc ,Moje weglowodany to przewaznie warzywa ,a proteiny to jajka no i rozne takie zeczy ,Staram sie nie przekraczac 40gr Protein ,30gr wegli a tlusze roznie bywa ale tak miedzy 100- 200 gr .Naturalna zywnosc oczywiscie preferowana ,swoja najlepsza
DO warta grzechu dla wszystkich chorych na cukrzyce ,
Nie jest taka straszna jak ja maluja przeciwnicy

Odpowiedz do tematu