AKCJASOS.PL Strona Główna AKCJASOS.PL
Pierwszy Polski Portal Pomocy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jobael
2013-02-19, 17:03
MODERATORZY - MODEROWANIE
Autor Wiadomość
jobael 
vip

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2013-02-18, 14:11   

krapatulka napisał/a:
ja delikatnie usuwam się...

Tak delikatnie, że o godzinie 7.33 w dniu dzisiejszym zarejestrowałeś się jako kobieta pod nickiem
'a-a12'
Zatem informuję szanowny użytkowniku, a właściwie już nie użytkowniku tego forum, że blokuję możliwość pisania nowemu userowi w Twojej osobie i tak już będzie z każdym następnym nickiem.
Żegnam.

Gonzo.pl 
vip

Wysłany: 2013-02-18, 15:08   

Nie rozumiem ani stwierdzenia "robienie zamętu" (nic nie znaczących ogólników od dawna nie stosuję) ani powodu otrzymania ostrzeżenia.
Mogę jedynie wnioskować z zacytowanego przez Ciebie fragmentu, że robieniem zamętu jest zwrócenie uwagi na obrażanie mnie przez Franca.

Myślę, że niebawem bez żalu się pożegnamy, gdyż w przeciwieństwie do Ciebie nie uważam, byś jasno określiła zasady i konsekwentnie je stosowała.

Poza wszystkim nie jestem na forum dla jałowych dyskusji organizacyjnych, znam ciekawsze tematy.

To ile tych czerwonych poszło w ostatnich kilku dniach?

kuba30 
przyjaciel forum
lolek

Wysłany: 2013-02-18, 15:59   

ojej, Franc cie obrazil? Oj ty biedaku, forum chyba nie jest dla malych dzieci????
A po za tym nie mam pojecia dlaczemu katapulta czy jak mu jest dostal tyle czerwonych kartek w moim watku? Za co? Przeciez nic zlego nie napisal? Inni pisza wiecej glupot i nic im sie nie dzieje. Za ten post pewnie dostane bana

jobael 
vip

Wysłany: 2013-02-18, 16:08   

Gonzo.pl napisał/a:
Myślę, że niebawem bez żalu się pożegnamy,

Jakoś to przeżyję.

kuba30 napisał/a:
nie mam pojecia dlaczemu katapulta czy jak mu jest dostal tyle czerwonych kartek

Czytaj uważnie, to będziesz wiedział, a niezależnie od tego kliknij sobie w ten link poniżej
i wszystko będzie jasne

OSTRZEŻENIA - kto i za co

alonzo90
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-19, 10:12   

jobael napisał/a:
Gonzo.pl napisał/a:
Myślę, że niebawem bez żalu się pożegnamy,

Jakoś to przeżyję.

kuba30 napisał/a:
nie mam pojecia dlaczemu katapulta czy jak mu jest dostal tyle czerwonych kartek

Czytaj uważnie, to będziesz wiedział, a niezależnie od tego kliknij sobie w ten link poniżej
i wszystko będzie jasne

[URL=/warnings.php]OSTRZEŻENIA - kto i za co[/URL]

ing jobael wulgaryzmy
post wysłany przez użytkownika
IP 91.239.xx.xx - SLASKIE PSZOW 50.039940 18.394720 BIZNES-HOST.PL SP. Z...

Cypres86 
przyjaciel forum

Wysłany: 2013-02-19, 10:30   

Joabel czy Jabolo czy jakoś tak. Dostałaś trochę władzy w łapki i już siejesz zamęt. Spójrz prawdzie w oczy Hamlet (Gonzo.Pl) nadal siedzi na forum rzuca terapeutyczno - aowskie slogany i myśli, że komuś pomaga, choć jest zupełnie odwrotnie (przynajmniej w moim przypadku). NA nowych userów rzuca się jak na świeże mięsko i na dzień dobry zniechęca ich do leczenia. JA osobiście, jakbym zajrzał na to forum bez wcześniejszego doświadczenia w terapiach AA to po przeczytaniu jego postów w życiu nie udałbym się tam. Najzwyczajniej bałbym się, że zrobią ze mnie taką maszynkę, mechanicznego potwora głodnego uwagi i szukającego poklasku dla swoich racji. Pytam dlaczego wartościowi userzy, w tej chwili mam na mysłi konkretną osobę - krapatulkę, został usnięty. On swoim empirycznym wolnym od demagogi przekazem naprawdę wiele dobrego zrobił. To nie fair ! A swoją ksywę nosisz ze względu na umiłowanie do win? Pisane Patykiem? Comandosiki ? Itd?

jobael 
vip

Wysłany: 2013-02-19, 11:20   

Cypres86 napisał/a:
Joabel czy Jabolo czy jakoś tak. Dostałaś trochę władzy w łapki i już siejesz zamęt

Za trolling, wulgarność, brak szacunku dla administratora i userów - żegnamy się.
jobael

jobael 
vip

Wysłany: 2013-02-20, 19:25   

Przejrzałam sporo wątków w części 'Alkoholizm' i oczyściłam je z offtopów, żeby nowi userzy czytając - nie przerazili się.
Nie ma sensu bym każdy wątek czytała, ale kto chciałby mieć wątek oczyszczony z rozmów,
które sobie w jego wątku swobodnie prowadzili inni userzy, to wystarczy tutaj to zgłosić.
Pozdrawiam :)

Renia5 
vip

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2013-02-20, 19:54   

Cieszę się bardzo z ładu i porządku jaki na reszcie tu zapanuje !Pozdrawiam Wszystkich Renia

yuraaa 
vip
alko niepraktykujący

Wysłany: 2013-02-21, 13:13   

z innego wątku cytat
jobael napisał/a:
Myślę, że możemy sobie pozwolić na operowanie nazwami leków, które mogą lub będą
pomagać w naszej chorobie tj. w leczeniu alkoholizmu.

jak tak myslisz to chyba znaczy że tak stanowi prawo na tym forum :lol:

jobael 
vip

Wysłany: 2013-02-21, 15:16   

Renia5 napisał/a:
Cieszę się bardzo z ładu i porządku jaki na reszcie tu zapanuje !

Mam nadzieję, że zapanuje.
Pozdrawiam.
yuraaa napisał/a:
jak tak myślisz to chyba znaczy, że tak stanowi prawo na tym forum

Idziemy z postępem. :)
Oczywiście chodzi o leki służące wyłącznie do ewentualnego leczenia lub wspomaganie leczenia alkoholizmu.
Inne leki, a zwłaszcza z grupy benzo.... są zagrożeniem dla alkoholika, stąd zakaz wymieniania nazw leków na forum.
Pewnie, że gdy zaziębionemu ktoś napisze weź apap albo aspirynę, to nie stanie się nic złego.
Na 'tamtym' forum jest user poza granicami naszego kraju, gdzie właśnie lekarz aplikuje mu jakieś środki na obrzydzenie picia przy jednoczesnym uczęszczaniu na terapie.
I to jest moim zdaniem lepsze, niż zapieranie się nogami, by zwalczyć chęć picia.
Terapia uporządkuje facetowi w głowie i w duszy, i efekty mogą być niezłe.

jobael 
vip

Wysłany: 2013-03-22, 13:13   

Zastanawiam się na tym dlaczego na forum zapanowała zupełna cisza.
Po odwiedzinach userów kiedyś tak mocno udzielających się na forum nie ma śladu.
I nie mam na myśli tych, którzy /6/ zostali zbanowani i nie są wpuszczani poprzez blokadę pisania na forum, mimo wielu prób i nowych nicków.
Forum więc przestało dla nich być atrakcyjne.
Nie ma widowni, nie ma walk, więc zrobiło się nudno.
Ja myślę, że to jedynie kwestia czasu.
Co prawda nie ma także wielu nowych userów, ale skoro już się ktoś zarejestrował, to nie ma
także chętnych, by w jego wątku zabrać głos.
Może warto zastanowić się nad tym, żeby podtrzymać to forum, bo przecież nie wszystko tu było złe.
Z pewnością źle stało się, że osiedlili się tutaj banici z dekadencji i doprowadzili do stanu wyjątkowego, czym zmusili do zastosowania tak drastycznych posunięć, ale ich już nie ma i nie będzie, więc może ożywmy nieco to forum, by zachęcić nowych do odwiedzin i nie tylko.
:)

yuraaa 
vip
alko niepraktykujący

Wysłany: 2013-03-22, 16:13   

ja zaglądam tu prawie codziennie, piszę jak mam cos do powiedzenia.
ostatnio starałem sie zatrzymac tu na dłużej jedną współ
i znikła niestety

jobael 
vip

Wysłany: 2013-04-24, 11:07   

Chcę tutaj podziękować, że 'koos' przyjął propozycję moderowania forum.
Forum nie może pozostawać bez opieki moderatorów, co do niedawna było nazbyt częste
i dlatego zagnieździli się tu banici i niepokojeni przez nikogo siali na forum zło.
Powoli wracamy do normalności.
Mam nadzieję, że nasza trójka tj 'kahape', 'koos' i ja - będzie preferowała to samo,
czyli kulturę wypowiedzi i spokój, a tym samym dbanie o dobro userów i to forum.
Na dobrym forum /moim zdaniem/ nie liczy się ilość, a jakość.

'koos' - dziękuję. :)

kahape 
vip
koalka

Pomogła: 103 razy
Wysłany: 2013-04-24, 12:10   

Cytat:
'koos' - dziękuję. :)
koos, gratuluję i bardzo, bardzo się cieszę. :D
pozdr

Odpowiedz do tematu