AKCJASOS.PL Strona Główna AKCJASOS.PL
Pierwszy Polski Portal Pomocy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jobael
2013-02-20, 13:42
odwołanie od wyroku
Autor Wiadomość
rejek 
przyjaciel forum

Wysłany: 2013-02-12, 07:38   

Tatko napisał/a:
yuraaa - Ty poważnie ? tak jest ? nie mogą trzymać mnie siłą

Nie mogą kolego.Zreszta w jakim zamknieciu jak jestes w osrodku(szpitalu?) ja byłem w osrodku gdzie "zamkniecie" było w godz nocnych -w dzien od 9-17 mogłes wyjsc na miasto i sie napić spokojnie -byle nie za duzo bo jak wykryli to miałes 2 tyg dosługi.
Albo wsiasc w samochod i do domu pojechać.
To generalnie 8 tygodni "urlopu" bo daja zwolnienie z pracy (chyba bo ja nie potrzebowałem) lezysz gapisz sie w sufit ,nie przesadzasz z alko ,nie fikasz (bo mozesz na oddziale wpierdziel dostac od sanitariuszy) ,regenerujesz siły ,wracasz do domu "spełniwszy swój zaszczytny obowiązek wobec społeczeństwa" i dalej ogniaaaaaaaaaaa!!!!
Albo mogłes tez po prostu przejsc na terapie-w tym samym osrodku- i cos ze soba robic przez te 8 tygodni -wtedy normalne zajecia terapeutyczne w dzien wiec nici ze spacerów i piwkowania,
Acha i napatrzysz sie na tych co sa doprowadzeni w delirce co lapią węże i mrówki sraja i szczaja pod siebie dra ryja cała noc i dzień -atrakcje niezapomniane -możesz sobie coś tam przemysleć -Ja też kiedyś po prostu "lubiłem sobie wypić " jak ty ;-)

Pozdro Rejas

rega1977 
vip
rega

Wysłany: 2013-02-12, 10:37   

witam,to ja może z drugiej strony jako zona alko.Myślę Tatko że swoim chlaniem wykańczasz tą żonkę którą tak bardzo kochasz,Piszesz o zazdrości to juz sobie jestem wstanie wyobraźic jak nachlany robisz afery o pseudo kochanków,wymyślasz brednie o tym jak kochasz swoje dzieci a kiedy ostatnio byłeś z nimi na spacerze,w kinie,czy gdziekolwiek.Myślę że Twoja żona dobrze zrobiła zgłaszając cie na przymusowe leczenie.Jakbyś nie chlał to nikt dla jakiegoś widzimisię nikogo nie zgłasz.Więc nie udawaj biednego,pokrzywdzonego,małego chłopca tylko weź swój szanowny tyłek i ruszaj na ten odwyk.Bo jak nic z tym nie zrobisz to mogę przewidzieć kolejny krok twojej żony-rozwód bo widać że klapki jej z oczu spadły i zaczyna ratować siebie i swoje dzieci

Ewa1963 
vip
Ewa63

Wysłany: 2013-02-12, 12:10   

Przemyśl sobie to co ci Rega napisała ,prawda w stu procentach nie mów że kochasz tylko działaj bo wcześniej lub póżniej zostaniesz sam chyba że tego chcesz :?:

Tatko 
przyjaciel forum

Wysłany: 2013-02-12, 15:26   

Rega bardzo dziękuję Ci za Twój wpis - z całym szacunkiem do Ciebie ale zrobiłaś to co ta "pseudo" ( biegła) oceniłaś mnie po 15min rozmowy - czy może oceniłaś na podst swojego partnera

Cytat:
,Piszesz o zazdrości to juz sobie jestem wstanie wyobraźic jak nachlany robisz afery o pseudo kochanków,wymyślasz brednie o tym jak kochasz swoje dzieci a kiedy ostatnio byłeś z nimi na spacerze,w kinie,czy gdziekolwiek.

co do zazdrości masz rację

ale
w kinie z dziećmi byłem w niedzielę 4i 8 lat a wtym czasie moja żona biegała po sklepach z ciuchami z najstarszą córą ( czego wcale nie mam im za złe )
co rano o ile jestem trzeźwy( a jestem b często) budzę dzieci i ubieram ( ale żona musi ubrania dać bo to dla mnie czarna magia) obcinam paznokcie , sprawdzam czyste uszy
co rano mają świerze bułki na śniadanie , odwożę do szkoły i odbieram razem z żoną
pomagam czasem w lekcjach , bo żona nie ma cierpliwości do średniej latorośli
gram na xboxie - tańczę taniec księżniczek i durne małpki
jeżdżę rowerami sankami itd itp

nawet moja żona mówi że jestem b.dobrym materiałem na ojca

mam straszny żal do tej biegłej że wyśmiała mnie jak zacząłem o tym mówić
dlatego że piję to nie mogę dbać o dzieci ??? dlaczego wrzuciła mnie do jednego wora ze wszystkim ?

Ewa coś działam zapisałem się od terapeutki i chodzę . chociaż sensu w tym nie widzę .

rejek dzięki - podniosłeś mnie na duchu

Tomoe
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-12, 15:35   

Witaj, Tadek. Mam dwa pytania:

1. Z jakiego powodu żona napisała wniosek do gminnej komisji o skierowanie Ciebie na przymusowe leczenie?

2. Czy dopuszczasz w ogóle taką ewentualność, że być może jednak jesteś uzależniony od alkoholu i w związku z tym być może mógłbyś/chciałbyś/potrafiłbyś przestać pić - czy mimo chodzenia do terapeutki i decyzji sądu nie zamierzasz przestać pić?

Tatko 
przyjaciel forum

Wysłany: 2013-02-12, 15:40   

tomoe żona napisała bo naczytała się właśnie takich forum dla współuzależnionych - tatuś jej się zachlał to teraz mnie będzie zbawiać . czasem myślę że zrobiła to żeby pozbyć sie mnie z domu
no i jak popiłem to się awanturowałem - tak jak pisałem lubię sobie wypić , mam kumpli którzy piją znacznie więcej , nic nie robią w domu ale ich żony nie latają z tym od razu po komisjach.

może piję trochę za dużo ale nie uważam się za alkoholika - jak po 15min można stwierdzić że ktoś jest alkoholikiem ??? no jak ??? i dlaczego od razu leczenie zamknięte ???

Tatko 
przyjaciel forum

Wysłany: 2013-02-12, 15:43   

i nie wyobrażam sobie sytuacji że musiałbym całkowicie unikać alkoholu , leków cukierków z alkoholem tak jak ludzie po leczeniu których znam - trzęsą się żeby nawet nie powąchać bo się boją że popłyną .
dzisiaj piję jutro nie - a czasem zdaży mi się porządzić trzy dni .

Tomoe
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-12, 15:54   

Tatko napisał/a:
tomoe żona napisała bo naczytała się właśnie takich forum dla współuzależnionych - tatuś jej się zachlał to teraz mnie będzie zbawiać . czasem myślę że zrobiła to żeby pozbyć sie mnie z domu

Aha, rozumiem.
Znaczy - oczytana dziewczyna jest. I dobrze. Skoro czyta takie fora, to jest nadzieja, że pójdzie na terapię dla współuzależnionych, oprócz czytania.

Myślę, że żona ci tym wnioskiem dała szansę na to, żeby się ciebie jeszcze nie pozbywać z domu na zawsze. Kiedy się ciebie zechce pozbyć, to złoży wniosek do sądu o rozwód, nie sądzisz? Masz troje dzieci, alimenty cię pewnie troszkę szarpną po kieszeni...
Policja już interweniowała w domu podczas awantur, czy jeszcze nie?

Myślę, że troszkę się nad sobą użalasz. Gdybyś się zgłosił na komisję za pierwszym razem gdy cię wzywali - daliby ci szansę na leczenie w osrodku otwartym.
Ale ty się nie zgłosiłeś. Ani za pierwszym razem, ani za drugim... Ile było tych wezwań, które zlekceważyłeś?
Teraz, jeśli zlekceważysz decyzję sądu, to pewnego dnia wkroczy do domu policja i zawiozą cię na odwyk radiowozem, w kajdankach. I będzie wstyd przed sąsiadami.
Zresztą sąsiedzi i tak dużo już widzieli i słyszeli, więc się zapewne nie zdziwią. :)

Powodzenia i mądrych decyzji ci życzę. :)

rega1977 
vip
rega

Wysłany: 2013-02-12, 16:02   

wybacz złą ocenę,mam tylko jeszcze jedno pytanie do ciebie,pozwolisz?
rozumiem że jesteś świetnym ojcem,zajmujesz się dziećmi,bawisz z nimi,jeździsz na sankach.to jak urządzasz sceny zazdrości po pijaku, to przewidujesz że zrobisz aferę i dzieci wcześniej do dziadków odwozisz?czy jednak są świadkami wyczynów pijanego-kochanego tatusia?

Tatko 
przyjaciel forum

Wysłany: 2013-02-12, 16:07   

to niestety widzą

yuraaa 
vip
alko niepraktykujący

Wysłany: 2013-02-12, 16:08   

Tatko napisał/a:

z własnej nieprzymuszonej woli ?

Tatko 
przyjaciel forum

Wysłany: 2013-02-12, 16:12   

yuraaa napisał/a:
Tatko napisał/a:

z własnej nieprzymuszonej woli ?

tak z własnej nieprzymuszonej i
mówi że to moja największa zaleta
i nawet czasem mówi że mnie kocha ale w to chyba jej nie wierze

rega1977 
vip
rega

Wysłany: 2013-02-12, 16:40   

Tadek to twoje zycie i nic mi do tego.zastanów się proszę czy te awantury które widzą twoje dzieci to coś normalnego?jakie wzorce i schematy wyniosą na przyszłośc?czy wobec zony stosujesz przemoc fizyczną?

Tatko 
przyjaciel forum

Wysłany: 2013-02-12, 17:32   

z żoną czasem się poszarpiemy tzn wcześniej , bo teraz się jakoś taka spokojna zrobiła
ja wiem że moja wina awantury zazdrość - ok

boli mnie tylko że ktoś kto mnie nie zna po 15min decyduje o moim życiu -ZAMKNĄĆ !
żeby było zabawniej żona składała to podanie w wakacje - od tamtej pory sporo się uspokoiłem i żona by to potwierdziła - a nawet jej nie przesłuchali , nie dostała wezwania .

z tym zamknięciem nie mogę się pogodzić i tyle , z tym że nikogo nie obchodzą fakty jedna zgorzkniała baba decyduje o człowieku i tyle

ludzie się kłócą - to normalne , kłócą się na trzeźwo to im wolno chociaż może gorzej się kłócą niż ja .

rega1977 
vip
rega

Wysłany: 2013-02-12, 17:46   

mam nadzieję że twoja zona poszła na terapię współ i jakąś grupę wsparcia i dlatego w domu się "uspokoiło".Szczerze to bardzo jej współczuję bo pod twoim "poszarpaliśmy się" podejrzewam lanie po całości,awantury,i jeszcze pewnie urojone sceny zazdrości...tak normalni ludzie też się kłócą ale się nie szarpia. Skąd wiesz że baba jest zgorzkniała?po 15 minutowej rozmowie?pewne fakty bardzo łatwo zweryfikować i myslę że swoje za uszami masz i to zamknięcie może ci wyjdzie na zdrowie.A przynajmniej przez 8 tygodni żony szarpać nie bedziesz i dzieci spokojnie będą w nocy spać.A tak szczerze to uważasz że wszyscy przesadzają bo ogólnie to fajny gość z ciebie tylko że chlapnąć sobie lubisz co nie?
Żona twoja pracuje?

Odpowiedz do tematu