AKCJASOS.PL Strona Główna AKCJASOS.PL
Pierwszy Polski Portal Pomocy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
23 lat - cukrzyca typu A
Autor Wiadomość
fckgw700 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-04-05, 22:12   23 lat - cukrzyca typu A

Witam, zachorowalem 8 miesiecy temu. Chce sie wyleczyc z tego pier*****go g***a. W jaki sposob to zrobic. Przeszczepy wysp, inne sposoby, gdzie, cena.

:evil:

nie używamy brzydkich wyrazów, bardzo proszę
kahape
Ostatnio zmieniony przez kahape 2012-04-06, 12:08, w całości zmieniany 1 raz  

pawelrogowicz 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-04-12, 16:35   

Witam

Niestety na cukrzycę nie ma lekarstwa. Wszelkiego rodzaju przeszczepy wysp trzustkowych to na razie faza badań a nie powszechnie stosowana metoda leczenia
Musisz nauczyć się więc żyć z cukrzycą
Nie powiem Ci że będzie łatwo. Będziesz miał chwile słabości i będziesz zadawał sobie pytanie - DLACZEGO JA !
Myślisz że to nie sprawiedliwe że masz tą chorobę - może tak.
Coś Ci jednak opowiem.
Ja choruję na cukrzycę od 25 lat.
Mój dobry kolega w wieku 19 lat zachorował na białaczkę
Razem snuliśmy plany na przyszłość.....
Jego już nie ma - ja jestem
Jego choroba nie dała mu wyboru
My chorujący na cukrzycę go mamy
Ty pokierujesz swoim życiem z cukrzycą
WSZYSTKO zależy od Ciebie

Magda_Wiol999 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-07-03, 15:33   

Z cukrzycą oczywiście, że można żyć, wymaga to sporo determinacji i samodyscypliny. Do tego potrzebna jest niezbędna wiedza, która pozwoli lepiej zrozumieć istotę tej choroby. Warto poszukać w internecie sprawdzonych i profesjonalnych informacji o cukrzycy

pawelpawel89 
nowy użytkownik
Vide cul fide

Wysłany: 2012-07-18, 02:20   

Człowieku żyj normalnie i ciesz się życiem. Z czasem zobaczysz że wszystko będzie prawie normalne, ja osobiscie po 3 latach zrezygnowałem z pompy, ograniczała mnie. Daje zastrzyki 3 razy dziennie i jestem w miare wyrównany. Oczywiscie w miare nie znaczy że jest elegancko, ale mam kilku znajomych w moim wieku, którzy praktykują zupełnie tą samą zasade jak ja. Jak by to okreslic? Rób swoje, ale rób to z głową, nie doprowadzaj do niedocukrzeń i nie doprowadzaj do przecukrzeń, czujesz ze cos jest nie tak - mierz cukier. Z czasem sam wycwiczysz swoj organizm i bedziesz wiedzial co jak i kiedy. Na cukrzyce poki co nie ma lekarstwa, ale pamietaj ze ma to swoje plusy jak i minusy ;) Pozdrawiam serdecznie i powodzenia życze :)

diablica_87 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-12-01, 17:02   

hej na początku mojej choroby też tak myślałam ale ja w porównaniu do twojego wieku byłam dzieckiem bo miałam 12 lat i wszystko się rozsypało moje marzenia i plany ale trudno żyje się dalej , teraz mam już 25 lat i przyzwyczaiłam się do tego.pomyśl ilu ludzi jest na świecie gorzej chorych od nas my z cukrzycą możemy żyć prawie tak jak zdrowi tylko bardziej musimy się pilnować a powiedz mi co mają powiedzieć rodzice dzieci którzy mają raka i wiedzą że oni i tak umrą . rozejrzyj się wokoło ilu ludzi jest niewidomych , głuchych , sparaliżowanych , są na wózkach inwalidzkich , oni na pewno z miłą chęcią by się zamienili z tobą .dlatego najpierw pomyśl o takich ludziach .

Ania4562 
nowy użytkownik

Wysłany: 2014-01-30, 15:58   

diablica naprawde mądre słowa ! ja mam cukrzyce od 8 lat i tez z tym żyję:) /xxxx/

ing jobael
nie zamieszczamy reklam
patrz zasady:

http://forum.akcjasos.pl/viewtopic.php?t=62
Ostatnio zmieniony przez jobael 2014-01-30, 18:36, w całości zmieniany 1 raz  

bloody23
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-20, 14:25   

Mówią że nie ma lekarstwa na cukrzyce. Ja jestem zdania że nasz organizm da radę się z wszystkiego wyleczyć. Jak można i z raka wyjść to i z cukrzycą da się wygrać. Ktoś musi być pierwszy. Mam nadzieje że Tobie się uda...

samuraj 
nowy użytkownik

Wysłany: 2015-01-16, 22:08   

Zgadzam się z diablicą, cukrzyca nie przeszkadza, jeśli się pilnujesz, po prostu wnosi do życia więcej dyscypliny i samokontroli.

Odpowiedz do tematu