AKCJASOS.PL Strona Główna AKCJASOS.PL
Pierwszy Polski Portal Pomocy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
POMOCY!!!!
Autor Wiadomość
aldonka661 
nowy użytkownik
Marta

Wysłany: 2012-01-07, 20:50   POMOCY!!!!

Witam wszystkich bardzo serdecznie ;) Mam wiele pytań na temat cukrzycy typu 1 . Zaczne od poczatku jestem z moim chłopakiem juz ponad 4 lata i ostatnio dopiero powiedział mi ze od 11 lat ma cukrzyce typu 1 . nie wiem z czego to wynika ze tak pozno, na poczatku nie mogłam sobie z tym poradzic płakałam całe noce było mi go szkoda ;( nie wiedziałam nic o tej chorobie a jak zaczełam czytac top załamywałam sie bardziej. Poniewaz on nie jest systematyczny, ostatnio znalazłam jego glukometr i miał cukier 600 . i tu pytanie dlaczego on tak czesto śpi??? przysięga mi ze sie kontroluje i mowi ze to nie od wysokiego cukru sie spi tylko od niskiego pomozcie mi

diabetyk7 
nowy użytkownik
diabetyk7

Wysłany: 2012-02-02, 10:54   

Cześć pewnie mu głupio, i może myślał że go zostawisz nie wiem,ale wiem że jak mnie brali do szpitala 3 lata temu to miałem prawie 600 cukru i lekarze powiedzieli że miałem fart,bo przy takim cukrze można zapaść w śpiączke i już się nie obudzić.Ja mam co prawda cukrzyce 2 ale spać mi się chce jak mam wysoki cukier a jak niski do bardzo żle się czuje i trzęse się,pewnie twój chłopaka nie dba o diete ja też mam czasem skoki ale góra do 220,a spadki nawet do 20,i powiem ci że lepiej mieć wysoki cukier niż niski ale oczywiście nie 600,musisz go przypilnować najlepiej idż z nim do dietetyka,jeżeli lubi słodycze to polecam sklep internetowy dla cukrzyków www.diabetyk.sklep.pl Są tam naprawde dobre słodycze i nie podniosą tak cukru jak normalne pozdrawiam :-)

robertgalat 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-07-03, 15:05   

Może tutaj dowiesz się czegoś nowego na temat cukrzycy - porady dla cukrzyków

wnitek 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-11-12, 20:23   

Witaj. Wiele może Tobie opowiedzieć film "po prostu na surowo - cofanie cukrzycy w 30 dni" na Youtube. Moja żona sprawdziła metodę na sobie - w jej przypadku jest tak jak w tym filmie. Więcej znajdziej w moim poście w wątku http://forum.akcjasos.pl/viewtopic.php?p=34922 . Pozdrawiam, Waldek.

OptymalnyFarmer 
nowy użytkownik

Wysłany: 2013-02-24, 06:20   

wnitek napisał/a:
Witaj. Wiele może Tobie opowiedzieć film "po prostu na surowo - cofanie cukrzycy w 30 dni" na Youtube. Moja żona sprawdziła metodę na sobie - w jej przypadku jest tak jak w tym filmie. Więcej znajdziej w moim poście w wątku http://forum.akcjasos.pl/viewtopic.php?p=34922 . Pozdrawiam, Waldek.

Tak czy inaczej – chorzy na cukrzycę muszą ograniczać spożycie cukrów prostych i tłuszczów.

I tu jest pies pogrzebany cukry proste tak ale tluszcze ,DLACZEGO toc to energia ,poziomu cukru nie podnosi ,jesli sie cukry i weglowodany odstawi ,z czegos trzeba zyc i wlasnie tluszcze sa twoja energia .Ale dzisiejsza mentalnosc ,tluszcz to wrog ,bullshit goo prawda

Odpowiedz do tematu