AKCJASOS.PL Strona Główna AKCJASOS.PL
Pierwszy Polski Portal Pomocy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
hej
Autor Wiadomość
basiek405
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-24, 22:50   hej

ja zaczne tak jak wszyscy mam naimie Basia i to w tym przypadku nie ja pije tylko mój mąż.Mamy troje dzieci najstarsze ma 6-lat a najmłodsze 10-m-cy.Picie mojego męża nas pogłębia ja sobie już z tym nie radze a wszyscy znajomi sie odsuneli bo stwierdzili,że to nasz problem.Nie wiem dlaczego pije po prostu po pracy daje czadu i albo wraca do domu na czworakach albo coraz modniejsze juz nie wracać.Poszłam nawed do pracy żeby moze w ten sposób go zmusić do przestania bo musi mnie wymieniać i opiekować sie dziećmi ale i to zawiodło.RĘCE MI OPADAJĄ

koos 
Administrator

Wysłany: 2010-03-24, 23:27   Re: hej

basiek405 napisał/a:
ja zaczne tak jak wszyscy mam naimie Basia i to w tym przypadku nie ja pije tylko mój mąż.Mamy troje dzieci najstarsze ma 6-lat a najmłodsze 10-m-cy.Picie mojego męża nas pogłębia ja sobie już z tym nie radze a wszyscy znajomi sie odsuneli bo stwierdzili,że to nasz problem.Nie wiem dlaczego pije po prostu po pracy daje czadu i albo wraca do domu na czworakach albo coraz modniejsze juz nie wracać.Poszłam nawed do pracy żeby moze w ten sposób go zmusić do przestania bo musi mnie wymieniać i opiekować sie dziećmi ale i to zawiodło.RĘCE MI OPADAJĄ

pije bo JEST ALKOHOLIKIEM !!!!!!!!!!! dp przestania picia go nie zmusisz NIE DASZ RADY...ale sobie i dzieciom życie poprawić możesz...poczytaj trochę (UCZ SIĘ JAK)

milena 
vip
współuzależniona

Pomogła: 14 razy
Wysłany: 2010-03-24, 23:31   

Witaj Basiu!!!Historia,jak wszystkie tutaj!!!Wejdź na forum Tęczynek i załóż swój watek.Z pewnością otrzymasz wiele wsparcia i dobrych rad od dziewczyn i bierz z tego ile sie da!!!Wejdź na początek do czytelni w Hydeparku i poczytaj trochę .Ciekawe tematy sa tez na forum Teczynek i Alkoholizm.Wszystkie dotyczą naszego problemu.

basiek405
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-26, 22:48   

Dzięki za wsparcie.Dzisiaj wróciłam z dziecmi do domu był trzezwy po kolejnej żmudnej rozmowie z nim o jego ostatnim popisowym numerze a nie wiecie o co chodzi miałam druga zmiane ,przyjeżdzam po 22 do domu on pijany śpi w kuchni na stole a moje dzieci (14-miesięcy i 3latka)siedzą popłakane w pokoju i czekaja co dalej.Tej sceny nie zapomne do końca życia ich radośc jak mnie zobaczyli a póżniej naszej trójki okropny płacz.Myślałam że chociaż opiekując sie dziecmi przestanie a tu nic.Mąż stwierdził że wypił pare piw i nie wie jak to siestało.Kolejny raz mu donazywałam znowu będzie na jakiś czas spokój,a ja nie stety musiałam znależć opikunke przynajmniej jak robie drugie zmiany bo narazie mu nie zaufam a przynajmniej nie do dzieci.

yuraaa 
vip
alko niepraktykujący

Wysłany: 2010-03-27, 17:43   

a w innym wątku piszesz
Cytat:
picie mojego męża jest jakby to powiedzieć przeciętne

dziewczyno ratuj siebie i dzieci, jeszcze troche i córka przestanie zachwycać się ojcem a zacznie się wstydzić

Odpowiedz do tematu