AKCJASOS.PL Strona Główna AKCJASOS.PL
Pierwszy Polski Portal Pomocy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień dobry
Autor Wiadomość
Freja 
nowy użytkownik

Wysłany: 2018-01-06, 10:06   Dzień dobry

Dzień dobry ,witam wszystkich bardzo serdecznie,Iwona zona trzezwiejacego alkoholika

koos 
Administrator

Wysłany: 2018-01-18, 08:43   Re: Dzień dobry

Freja napisał/a:
Dzień dobry ,witam wszystkich bardzo serdecznie,Iwona zona trzezwiejacego alkoholika

:) powodzenia
ps. trzeźwiejący alkoholik bywa czasem bardziej wkurzający niż ten pijany ;)

AlaR
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-22, 09:14   

Witajcie
przyszłam do Was ponieważ ni9e daję sobie rady sama ze sobą. Jestem z facetem od dwóch lat. Po paru miesiącach zorientowałam sie że ma problem z alkoholem. Standardowo przedstawił mi tysiąc powodów i osób które są winne temu że musi sie napić. Po roku wysłalam go na odwyk, który on potraktował jako wczasy. Bawił sie tam doskonale. Opowiadał i pisał bajki na zajęciach terapeutycznych. Podrywał kobiety a po wyjściu automatycznie zapił. cały czas jest na moim utrzymaniu, o pracy nie ma mowy mimo obietnic. Tysiace razy wyrzucałam go z domu, wiele było interwencji policji, weszła w grę niebieska karta, którą odwołałam po jego deklaracji że przestanie pic. Pije może mniej jak na początku, ale pije. Będąc u mnie jest na tzw dupościsku, cały czas testuje co zrobie jak wypije małą ilośc i nie nawali sie do stanu krytycznego. Ja jestem konsekwentna, wystawiam go za drzwi jak tylko widzę że łykął. Wraca do siebie i pije na umór. I tak w koło. Wypaliłam sie. Mam mętlik w głowie. Poczucie winy. Wyrzuty sumienia. Zdrowie szwankuje ze względu na napięcie psychiczne. Nie daję sobie rady. Poszukałam już adresu najbliższej grupy ALanon. Czuje że jestem na skraju.

Odpowiedz do tematu