AKCJASOS.PL Strona Główna AKCJASOS.PL
Pierwszy Polski Portal Pomocy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
zostwila mnie za pare piw
Autor Wiadomość
grzesiekzyr 
nowy użytkownik

Wysłany: 2016-07-13, 15:06   zostwila mnie za pare piw

am 35lat mam dziecko 4 letnie ale wcześniej się rozstalem z matką dziecka bo naduzywalem alko. Od roku nie piłem zająłem się stara pasja siłownia i bieganie nie opuściłem treningu żadnego kocham trenowanie.Od 6 miesięcy się zeszliśmy przez ten czas wypiłem w sumie 4 razy raz z nią przy ogadanniu meczu nie były to duże ilości 3 piwa. Teraz pojechałem z nią na wakacje powiedziała ze mogę wypić 3 piwa dziennie. Przez pierwsze dwa dni nie piłem wogole. 3dnia pojechaliśmy na zakupy i kupiłem kilka piw w sumie 9. Po powrocie ze sklepu pokocilismy się o jakieś bzdety. Ja zacząłem pić wypiłem w sumie 5 piw w tym czasie gdy piłem znowu się poklociem o bzdurę ze z rękoma do mnie wyskoczyla(jest nerwowa) i jej powiedziałem parę slow brzydkich.Po powrocie powiedziała ze to koniec ze mowilem jej ze nie pije a się upilem.przeciez pozwoli mi no może nie na tyle ale pokocilismy sie.Powiedziala żebym poszedl na zamknięte leczenie.Pozniej stwierdziła żebym do niej nie pisał ani nie dzwonił ze to koniec.Jestem załamany nie mogę jeść i spać. Dla mnie to troszkę z jej strony prowokacja za te parę piw .Co o tym myślicie co jej napisać. Przecież nie pije. Na codzień zdarzyło się na urlopie. Wiem ze ona mnie nie kocha tak mowilla jak z nią byłem

koos 
Administrator

Wysłany: 2016-07-14, 07:05   Re: zostwila mnie za pare piw

grzesiekzyr napisał/a:
am 35lat mam dziecko 4 letnie ale wcześniej się rozstalem z matką dziecka bo naduzywalem alko. Od roku nie piłem zająłem się stara pasja siłownia i bieganie nie opuściłem treningu żadnego kocham trenowanie.Od 6 miesięcy się zeszliśmy przez ten czas wypiłem w sumie 4 razy raz z nią przy ogadanniu meczu nie były to duże ilości 3 piwa. Teraz pojechałem z nią na wakacje powiedziała ze mogę wypić 3 piwa dziennie. Przez pierwsze dwa dni nie piłem wogole. 3dnia pojechaliśmy na zakupy i kupiłem kilka piw w sumie 9. Po powrocie ze sklepu pokocilismy się o jakieś bzdety. Ja zacząłem pić wypiłem w sumie 5 piw w tym czasie gdy piłem znowu się poklociem o bzdurę ze z rękoma do mnie wyskoczyla(jest nerwowa) i jej powiedziałem parę slow brzydkich.Po powrocie powiedziała ze to koniec ze mowilem jej ze nie pije a się upilem.przeciez pozwoli mi no może nie na tyle ale pokocilismy sie.Powiedziala żebym poszedl na zamknięte leczenie.Pozniej stwierdziła żebym do niej nie pisał ani nie dzwonił ze to koniec.Jestem załamany nie mogę jeść i spać. Dla mnie to troszkę z jej strony prowokacja za te parę piw .Co o tym myślicie co jej napisać. Przecież nie pije. Na codzień zdarzyło się na urlopie. Wiem ze ona mnie nie kocha tak mowilla jak z nią byłem

hymmm czytam czytam i czytam i się zastanawiam w zasadzie masz problem z piciem czy z kobietą ??

grzesiekzyr 
nowy użytkownik

Wysłany: 2016-07-14, 11:27   

Jej też zdarzyło się wypić alko. Jak ostatnio zrobiła sobie imprezkę to na drugi dzień wymiotowal _a dowiedziałem się to nie odniej tylko od syna 4 letniego.

grzesiekzyr 
nowy użytkownik

Wysłany: 2016-07-14, 11:29   

Jest strasznie nerwowa i takie są skutki

koos 
Administrator

Wysłany: 2016-07-14, 12:26   Re: zostwila mnie za pare piw

grzesiekzyr napisał/a:
am 35lat mam dziecko 4 letnie ale wcześniej się rozstalem z matką dziecka bo naduzywalem alko.

hymmm jest nerwowa mówisz....a jak odniesiesz się do w/w cytatu ?? 6 miesięcy bez wódy to jakoś nie za wiele....potem 4 razy z nią przy oglądaniu meczu....i po 3 piwa dziennie na urlopie....bo widzisz jakbym sam nie zachlał się na amen w pewnym momencie życia pewnie bym uwierzył a tak mam pewne wątpliwości co kochasz bardziej - trenowanie czy picie ??

malgomako 
nowy użytkownik

Wysłany: 2016-09-29, 17:59   

Hej, Grzesiek i jak się rozwiązała sytuacja?

malwinka75 
nowy użytkownik

Wysłany: 2016-11-16, 12:03   

"ja nie pije" ?
chyba coś nie tak skoro nie pijesz to po co te kilka piw ? jeśli rezygnuje się z picia bo ma się z tym problem to konieczna jest całkowita abstynencja, a i tak alkoholikiem jest się do końca życia. Ona się boi. Widziała co działo się jak piłeś regularnie, pewnie to przyczyniło się do rozpadu waszego związku. Jak odstawiłeś alkohol postanowila dać ci szansę. Jednak sięgając po alkohol ją zawiodłeś i pokazałeś że nie można ci ufać.
uważam że to że wróciła i dała szansę oznacza że Cie kocha lub przynajmniej że nie jesteś jej obojętny, chciała wierzyć ze wyszedłeś z nałogu i że jest szansa dla waszego związku i dla normalnej rodziny dla waszego dziecka. Jesteś zły i rozgoryczony że znów ją straciłeś, ale nie obwiniaj jej ona stara się chronić siebie i dziecko przed cierpieniem jaki daje alkohol, a daje, sama jestem DDA; zastanów się nad sobą, podejmij skuteczne leczenie i nie rezygnuj z niego, pokaż jej ile jesteś wart i wtedy zawalcz o swoją rodzinę. A jej nerwowość może byc elementem współuzależnienia, z którym również może sobie samodzielnie nie poradzić

Barabasz 
nowy użytkownik

Wysłany: 2017-12-07, 09:57   

Dokładnie bez tej wiary w drugiego człowieka i jego chęci do poprawy i leczenia w ośrodku leczenia uzależnień np. Oaza nie ma co zaczynać rozmowy, a tym bardziej usprawiedliwiających własny alkoholizm wyskoków.

Odpowiedz do tematu