Strona Główna AKCJASOS.PL
Pierwszy Polski Portal Pomocy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
12 KROKÓW OD DNA oraz ALKOHOLIK
Autor Wiadomość
Maryna 
nowy użytkownik

Wysłany: 2011-05-28, 07:10   12 KROKÓW OD DNA oraz ALKOHOLIK

Znalazłam informację, że w Krakowie wydano dwie książki pewnego alkoholika: Książki Meszuge. W internecie i na mityngach wiele o nich i o nim mówią. Jakiś gościu w Biblionetce napisał recenzja Alkoholika. A czy ktoś z Was ma już jakieś osobiste doświadczenia, czy uwagi z lektóry? Warto wydać te pięć dyszek?

Uśmiecham się cieplutko... M. :-)

yuraaa 
vip
alko niepraktykujący

Wysłany: 2011-05-28, 08:37   

czytałem " z piekła do trzeźwości" tegoz autora, to zbiór tekstow wydanych wcześniej drukiem w rożnych biuletynach AA, (mozna to znależć w sieci wiem gdzie)
cenie sobie Meszuge, wiem że są tacy którym ością w gardle stoi.
cos słyszałem że ta pierwsza ksiażka to nowe wydanie " z piekła do trzexwosci" tylko w innym wydawnictwie
bedę w Licheniu na spotkaniach trzeźwościowych to kupię i jeszcze z autorem chwile pogadam

Maryna 
nowy użytkownik

Wysłany: 2011-05-28, 17:46   

Ty to masz dobrze... Możesz go spotkać i pogadać... Ja się do Lichenia nie wybieram ode mnie to szmat drogi i mój alko mnie nie puści. :-(

Ale czytałam gdzieś, że ALKOHOLIK, bo to mnie bardziej interesuje, to jego autobiografia. I opowiadanie o tym, jak wyszedł z dołka. Tą o 12 krokach niech sobie czyta mój alko. Jak pozbieram kasę, to kupię ją dla niego. Może coś zacznie kumać.

Pozdrawiam Cieplutko... M. :-)

staaw 
vip
.

Wysłany: 2011-05-28, 18:46   

Maryna napisał/a:
Ty to masz dobrze... Możesz go spotkać i pogadać... Ja się do Lichenia nie wybieram ode mnie to szmat drogi i mój alko mnie nie puści.

Możesz mieć tak samo, albo lepiej... Po prostu sama się puść!
Maryna napisał/a:
Tą o 12 krokach niech sobie czyta mój alko. Jak pozbieram kasę, to kupię ją dla niego. Może coś zacznie kumać.
Znaczy... terapeutą masz zamiar zostać?
Otworzyć przychodnię dla jednego pacjenta?

kahape 
vip
koalka

Pomogła: 103 razy
Wysłany: 2011-06-18, 12:29   

http://www.akuracik.com/+...medium=20110616
"Alkoholik" Meszuge

Maryna 
nowy użytkownik

Wysłany: 2014-01-24, 18:10   

Mój Boże! Ależ dawno mnie tu nie było! I ile zmieniło się od tego czasu... Mój alko odszedł - widać za bardzo mu po głowie skakałam. 11 miesięcy później stracił życie pod kołami ciężarówki. Był pijany. Niech mu ziemia... Ale nie będę udawała, że to był dla mnie jakiś straszny cios, tragedia i rozpacz. Pewnie, że szkoda człowieka, ale każdego szkoda. Tylko, że ja tu o swoich sprawach a to nie ten temat, przepraszam.

Poznałam osobiście meszuge. Przeczytałam wszystkie jego książki (tą najnowszą "Krok za Krokiem" już mam zamówioną) - nie dla mojego alko, dla siebie. Choć nie jestem uzależniona, to lubię czytać tego starego pijaka (sam tak czasem o sobie mówi).

Pozdrawiam Wszystkich! g:)

M.

Odpowiedz do tematu