Strona Główna AKCJASOS.PL
Pierwszy Polski Portal Pomocy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
mam dośc-mój syn ćpa
Autor Wiadomość
dorka47 
nowy użytkownik

Wysłany: 2009-05-20, 18:43   Re: mam dość

mała30 napisał/a:
potrzebuje pomocy,od 10 lat jestem osoba współuzaleznionom jakos do tej pory dawałam sobie rade ale moja wytrzymałość konczy sie i tak naprawde nie mog edac juz sobie rady ...:( co robic???jak dalej zyc????

dorka47 
nowy użytkownik

Wysłany: 2009-05-20, 18:48   

mała ja też już mam właśnie dosyć ,bo walczę o syna pnad 7lat który ćpa :-(

dorka47 
nowy użytkownik

Wysłany: 2009-05-20, 18:50   

i dlatego bardzo cię rozumiem a zarazą współczuję ,ale życzę ci siły wytrzymałości

dorka47 
nowy użytkownik

Wysłany: 2009-05-20, 18:51   

ja też napewno jestem współuzależniona,również nie daję sobie z tym rady ,pozrawiam

Żaneta
vip

Wysłany: 2009-05-20, 19:18   

Witaj Dorko :-)
Przeniosłam tutaj Twoje posty i załozyłam z nich nowy wątek,bo tam był watek małej,i tam piszą współuzależnione od alkoholu.Tutaj jest dział Narkomania-i myślę że łatwiej będzie Ci tu uzyskac pomoc.Pozdrawiam i napisz coś więcej o sobie.

dorka47 
nowy użytkownik

Wysłany: 2009-05-22, 12:25   

walcze z synę już ponad 7lat a ogólnie z jego ćpaniem ,a tak ogólnie ostatnie 3lata to przeszłam gechennę z nim ,dostał się za kratki ,owszem wszystko zrobiłam aby go wie yciągnąć ,po wyjściu musiał udać się do psychiatry ,i otrzymałam wiadomość ze ma schizofremię to mnie tym bardziej dobiło,na dzień dzisiejszy powinnień regularnie brać leki ale zawsze jest ważniejsze dla niego zaćpanie niż lek ,lek wtedy kiedy nie ma co zaćpać bo nie pracuje jest na naszym utrzymaniu ,jest dorosły (24l) ale sam nie umie o siebie zadbać, teraz nie wiem czy przez chorobę czy przez uzależnienie ,jestem strasznie sama na siebie zła ,że dopuściłam do tego ,lecz chwile pomyślę ile dla niego zrobiłam a on dalej ćpa to mnie krew zalewa i wtedy jestem na niego wściekła już wszystkie środki wyczerpałam ,nie mogę go zmusić na leczenie ,wszystkie ośrodki przyjmują dobrowolnie który sam się zgłosi na leczenie ,a sąd tylko do psychiatryka wysyła ,Teraz jeszcze raz inna metodę obiorę zobaczę co to pomoże tz.chcę go całkowicie odsunąć od wszystkiego ,aby nie mół mieć opierunku i wiktu takiego jak maiał do tej pory ,a podrugie zgubił dowód i wyszło że jest wymeldowany bo kiedyś tz 2lata temu sie sam wymeldował ,to Ja teraz nie chcę go zameldować i też nie wiem czy tak mogę zrobić ?bo jak nie dam zgody na zameldowanie to chyba nie bedzie mógł sobie wyrobić nowego dowodu ,przepraszam że tak się rozpisałam ,pozdrawiam wszystkich

Żaneta
vip

Wysłany: 2009-05-23, 07:59   

dorka47 napisał/a:
,przepraszam że tak się rozpisałam ,pozdrawiam wszystkich

Cześc Dorka :-)
Za co Ty przepraszasz,pisz ile tylko klawiatura wytrzyma,bo to przynosi nieraz ulgę.Ja nie udzielę Ci fachowych wskazówek w tej dziedzinie,bo jestem współuzależnioną od alkoholu,ale jestem też matką i Twój post mnie poprostu rozłożył na łopatki.Przez co Ty Kobieto przechodzisz,tym bardziej że to już dorosły syn,może faktycznie odseperowac go od wszystkiego,niech zacznie radzic sobie sam,tylko nie wiem jak to jest u narkomanów z ich dnem czy tak jak u alko,czy inaczej?Proszę inne osoby które napewno podczytują ten wątek ,a są w stanie pomóc w tym temacie o rejstrowanie się na forum i pisanie :-)
Cytat:
Ja teraz nie chcę go zameldować i też nie wiem czy tak mogę zrobić ?bo jak nie dam zgody na zameldowanie

Dorka może zasięgniesz porady tutaj pozdrawiam serdecznie.

milena 
vip
współuzależniona

Pomogła: 14 razy
Wysłany: 2009-05-23, 09:35   

Cześć dorka47 !Na mojej grupie jest kilku rodziców narkomanów,a jestem tak jakŻaneta współ od alko .Zapewniam Cię ,że mechanizmy uzależnień są takie same,i działać trzeba tak samo jak przy alkoholikach.Na pocieszenie mogę Ci tylko napisać,że te dzieciaki (starsze i młodsze )leczą się ,już nie biorą.Stanowczość ,konsekwencja i twarda miłość,to jest to co trzeba zastosować wobec osoby uzależnionej.Z pewnością powinnaś udać się po wskazówki do poradni leczenia uzależnień,bo samej będzie ciężko.Powodzenia no i pisz co u Ciebie.

CocoChanels
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-14, 03:31   mam dosc moj syn cpa

MAm kogos, kto zna się na rzeczy. Nie tylko tyle, ze sam hipnotyzuje, ale tez prowadzi kursy i uczy jak hipnotyzowac... Poza tym jest to mi dosc bliska osoba, do której mam pełne zaufanie:

Żaneta
vip

Wysłany: 2009-07-14, 18:00   

CocoChanels napisał/a:
Poza tym jest to mi dosc bliska osoba, do której mam pełne zaufanie:

A ja jakoś nie mam zaufania do Ciebie-dlatego malutkie ostrzeżenie na początek 8-)

Arenna 
przyjaciel forum
<>

Wysłany: 2009-10-03, 00:43   no wkurw*** sie!!!!

piszcie cos wiecej o swoich synach nie tylko "l24 cpa" co ja tu mam esej o mechanizmie uzaleznienia walnac ? mam tam przyjechac i z nim pogadac ? no czego tutaj ta matka oczekuje ze napisze... to sie leczy i tyle... chcesz wiedziec jak ? to najlepiej terapeuta ci powie, chociaz 95% ma taki jezyk i taka gadke i takimy zwrotami operuja, ze mi sie w glowie pierdo** wszystko :) ja jestem po przejsciach moge ci wytlumaczyc o co im chodzi bo to wiem, twoj syn jednak dalej jest zagadka bo (chociaz) podalas standardowy model kolesia ktory cpa, no co ja mam napisac, sam sie WKUR***, wiecej o nim, tak juz bardzo go nienawidzisz, tak malo go znasz ? nie wiesz jak ? cieńka jestes :) ) najlepiej piepszyc glupoty na forum :) pisz do mnie, co tam sie u ciebie zmienilo i jaka pomoc mu zapewnias :P poczytaj na tym forum, nie duzo tego moje inne posty, Arenna. nie bede sie powtarzal :) ale trzeba miec haka ;) i tyle..

sensica.eu 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-04-27, 03:26   

Wybaczcie, mamy nadzieje, że źle nie zostaniemy odebrani, aczkolwiek jestesmy w stanie, jesli tylko chcecie pomoc Wam w uzaleznieniach, dlatego tez w razie jakichkolwiek pytan zapraszamy.

Prosimy nie reklamować w tym miejscu prywatnych ośrodków
admin
Ostatnio zmieniony przez R.Strojewski 2014-09-09, 13:32, w całości zmieniany 1 raz  

PowrotzU 
nowy użytkownik

Wysłany: 2012-08-08, 23:50   Porady online

Witajcie, zapraszamy do korzystania z bezpłatnych i anonimowych porad online, naszej poradni.
Jesteśmy towarzystwem, które prowadzi poradnictwo specjalistyczne dla osób podejmujących zachowania ryzykowne i ich rodzin, programy motywacyjne oraz konsultacje dla osób potrzebujących pomocy.
Numer telefonu (012)4127722
E-mail powrotzukrakow@gmail.com
Strona internetowa http://www.powrotzu.info/
facebook http://www.facebook.com/p...9080120?sk=info

ul. Bobrowskiego 10, 31-552 Kraków

Odpowiedz do tematu