To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
AKCJASOS.PL
Pierwszy Polski Portal Pomocy

Alkoholizm - Przyda mi się porządny detoks…

Antomen - 2018-03-20, 10:44

do ideału jest coraz dalej. Mało tego uwazam ze jest coraz gorzej. Sam mozesz zrobić doświadczenie i pójść do szpitala z oddziałem leczącym uzależnienia oraz do prywatnego osrodka. Popytaj lekarzy na czym polega leczenie, ile trwa, jaką dodatkową opiekę można uzyskać. Wniosek nasunie się sam.
reduta - 2018-03-20, 15:24

Nie twierdze że panstwowe kliniki są lepsze od prywatnych. Uwazam ze nie są aż takie tragiczne żeby omijać je szerokim łukiem.
koos - 2018-03-21, 08:55

Contra napisał/a:
Chyba sobie zartujesz :D . Nie trzeba zagladac do statystyk bo wystarczy popytac znajomych zeby sie przekonac jak malo ludzi korzysta z panstwowej sluzby zdrowia. Nawet z przeziebieniem strach isc do przychodni a co dopiero z tak powaznym problemem jak alkoholizm?

hehe poważnie ?? mówisz że z alkoholizmem tylko prywatnie ?? :D sorki ale nie ma najmniejszego znaczenia czy będziesz w 10 osobowym pokoju z "menelami" czy w jedynce z tv kablową i łazienką - NAJMNIEJSZEGO !! i wiem o czym mówię korzystałem z obu opcji i to niejeden raz :D

koos - 2018-03-21, 08:57

Antomen napisał/a:
do ideału jest coraz dalej. Mało tego uwazam ze jest coraz gorzej. Sam mozesz zrobić doświadczenie i pójść do szpitala z oddziałem leczącym uzależnienia oraz do prywatnego osrodka. Popytaj lekarzy na czym polega leczenie, ile trwa, jaką dodatkową opiekę można uzyskać. Wniosek nasunie się sam.

tak z ciekawości ....jaką dodatkową opieką powinien otrzymać alkoholik ??

Antomen - 2018-03-21, 10:21

Na początku pisałem że z alkoholizmem trzeba walczyć na całego i wybrać najskuteczniejsze rozwiązanie. Może zabraknąć czasu na drugą szansę.
koos - 2018-03-21, 18:49

pewnie że może sam dostałem 4 szanse ale czy walczyć??myślisz że z alkoholizmem można walczyć??