To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
AKCJASOS.PL
Pierwszy Polski Portal Pomocy

Powitalnia - Dzień dobry

Freja - 2018-01-06, 10:06
Temat postu: Dzień dobry
Dzień dobry ,witam wszystkich bardzo serdecznie,Iwona zona trzezwiejacego alkoholika
koos - 2018-01-18, 08:43
Temat postu: Re: Dzień dobry
Freja napisał/a:
Dzień dobry ,witam wszystkich bardzo serdecznie,Iwona zona trzezwiejacego alkoholika

:) powodzenia
ps. trzeźwiejący alkoholik bywa czasem bardziej wkurzający niż ten pijany ;)

AlaR - 2018-04-22, 10:14

Witajcie
przyszłam do Was ponieważ ni9e daję sobie rady sama ze sobą. Jestem z facetem od dwóch lat. Po paru miesiącach zorientowałam sie że ma problem z alkoholem. Standardowo przedstawił mi tysiąc powodów i osób które są winne temu że musi sie napić. Po roku wysłalam go na odwyk, który on potraktował jako wczasy. Bawił sie tam doskonale. Opowiadał i pisał bajki na zajęciach terapeutycznych. Podrywał kobiety a po wyjściu automatycznie zapił. cały czas jest na moim utrzymaniu, o pracy nie ma mowy mimo obietnic. Tysiace razy wyrzucałam go z domu, wiele było interwencji policji, weszła w grę niebieska karta, którą odwołałam po jego deklaracji że przestanie pic. Pije może mniej jak na początku, ale pije. Będąc u mnie jest na tzw dupościsku, cały czas testuje co zrobie jak wypije małą ilośc i nie nawali sie do stanu krytycznego. Ja jestem konsekwentna, wystawiam go za drzwi jak tylko widzę że łykął. Wraca do siebie i pije na umór. I tak w koło. Wypaliłam sie. Mam mętlik w głowie. Poczucie winy. Wyrzuty sumienia. Zdrowie szwankuje ze względu na napięcie psychiczne. Nie daję sobie rady. Poszukałam już adresu najbliższej grupy ALanon. Czuje że jestem na skraju.